Zakład bez ryzyka w Fuksiarzu, czyli najlepszy cashback

Bukmacherzy prześcigają się w oferowaniu bonusów powitalnych dla graczy. Kto zaproponuje ciekawszy bonus, przyciągnie nowego klienta. Zrozumiałe więc, że operatorzy starają się ze sobą konkurować. Z ciekawą propozycją wyszedł nowy bukmacher na rynku, czyli Fuksiarz. Jego zakład bez ryzyka zdecydowanie przebija pozostałe oferty na rynku i nie chodzi tu o kwotę. Wprowadzono ciekawe urozmaicenie, które ułatwi graczom grę w zakładach bukmacherskich. Zresztą spójrzcie sami.

ODBIERZ BONUS FUKSIARZ NA START NAWET DO 500 ZŁ!

cashback bonus fuksiarz

Cashback Fuksiarz na start – 50% do 500 PLN

Zakład bez ryzyka w Fuksiarzu pozwala na nieprzejmowanie się przegranym kuponem. Ma to zachęcić nowych graczy do założenia konta u bukmachera, jednak kluczowa jest tutaj wyjątkowość tego bonusu. Wynosi on 50% do maksymalnej kwoty 500 PLN. Konkurenci przy tak wysokich cashbackach oferują zwrot, ale trzeba tymi środkami obrócić, żeby uwolnić bonus. W Fuksiarzu, jeśli zakład okaże się wygrany, zgarniasz pieniądze i są Twoje. Jeśli przegrywasz, otrzymujesz zwrot na konto. To cashback z prawdziwego zdarzenia.

Jak działa zakład bez ryzyka w Fuksiarzu?

Przede wszystkim do odbioru cashbacku upoważnia aktywowanie kodu bonusowego Fuksiarz. W Fuksiarzu wystarczy dokonać rejestracji i kod od razu zostaje przypisany do konta gracza. Cashback Fuksiarza jest inny od pozostałych bukmacherów. Kwota jaką zobowiązał się zwrócić graczom Fuksiarz to 500 złotych. Podsumowując, w przypadku pierwszego przegranego zakładu 50% stawki maksymalnie do kwoty 500 złotych wróci na Twoje konto główne i od razu będziesz mógł je wypłacić. Jedynym warunkiem, żeby móc zagrać kupon kwalifikujący się pod cashback to zawarcie na nim co najmniej dwóch zdarzeń. Minimalny kurs jednego zdarzenia to 1.20, więc wymagania nie są szczególnie wygórowane.

Jak otrzymać zakład bez ryzyka Fuksiarz?

Po pierwsze musisz założyć konto na Fuksiarzu. Wejdź na stronę fuksiarz.pl i zarejestruj się. U tego bukmachera nie potrwa to długo, więc szybko przejdziesz przez proces rejestracyjny. To jednak konieczność, żebyś mógł przejść dalej. Aktywujesz tym samym kod promocyjny Fuksiarz, który daje dostęp do pełnej oferty bukmachera. Po drugie musisz złożyć depozyt i postawić co najmniej 20 złotych na swój pierwszy zakład. Pamiętaj, aby kupon składał się z minimum dwóch zdarzeń, a kurs każdego wynosił co najmniej 1.20, aby zakład kwalifikował się do warunków cashbacku. W momencie, gdy Twój zakład okaże się przegrany, Fuksiarz dokona zwrotu połowy stawki na konto główne. Stamtąd możesz je od razu wypłacić na swój rachunek bankowy.

fuksiarz kod promocyjny

Mega Kursy Boost w Fuksiarzu

Kursy są bardzo istotne w zakładach bukmacherskich. To one decydują o tym, ile gracz może wygrać obstawiając wybrane przez siebie zdarzenia. Oczywiście im wyższy kurs, tym więcej pieniędzy można zgarnąć po trafieniu swojego kuponu. Fuksiarz zaproponował więc osobną zakładkę ze zdarzeniami, które posiadają powiększone kursy. Tam konkretne mecze będą posiadały najwyższy kurs na rynku, dzięki czemu nie będziesz musiał dodawać kolejnego zdarzenia do swojego kuponu. W ten sposób ryzyko pozostanie niezmienione, a gracz może liczyć na wyższe wygrane kwoty. Promocja Mega Kursy Boost jest aktywna cały czas, więc warto zaglądać do zakładki i sprawdzać, które wydarzenia mają podniesiony kurs.

Early payout – Fuksiarz.pl

Nowy bukmacher musi się wyróżnić na tle konkurencji. Z tego względu Fuksiarz jako pierwszy w Polsce zdecydował się na zaproponowanie swoim graczom funkcji early payout. Na czym polega jej wyjątkowość? Pozwala nam na wygranie zakładu przed zakończeniem meczu. Wystarczy, że drużyna, na której zwycięstwo postawiliśmy, obejmie dwubramkowe prowadzenie. W tym momencie jest już nieistotne, jak zakończy się to spotkanie. Gracz już ma swój zakład rozliczony jako wygrany. Przykładowo Manchester City grał z Brighton i wygrywał w pewnym momencie 2:0, ale ostatecznie przegrał 2:3. Jeśli typer postawił na zwycięstwo The Citizens, to i tak może cieszyć się z wygranej w Fuksiarzu, nawet jeśli ostatecznie mecz zakończył się innym wynikiem niż się spodziewał. To bardzo ciekawa promocja, która często okazuje się być przydatna.

early-payout-fuksiarz

Cashback bez końca od bukmachera Fuksiarz

Kolejną oryginalną ofertą w Fuksiarz.pl jest cashback bez końca. Różni się od cashbacku powitalnego, a co najważniejszy można z niego korzystać bez przerwy. Korzystając z tej promocji, otrzymujemy część postawionej kwoty z powrotem, jeżeli nasz kupon zostanie rozliczony jako przegrany. W tym przypadku im więcej zdarzeń umieścimy na swoim kuponie, tym wyższy zwrot można otrzymać. Maksymalnie będzie to nawet 50% stawki! Zwrócone środki lądują na specjalnym koncie cashback, skąd w każdej chwili możemy je wypłacić do banku lub przeznaczyć na kolejne zakłady. Trzeba też pamiętać, że żeby móc skorzystać z oferty cashback bez końca, należy grać wyłącznie zdarzenia z kursem 1.20 lub wyższym.

Zakłady na gry karciane w Fuksiarz.pl

Nie każdy bukmacher może sobie pozwolić na gry karciane u siebie. Fuksiarz postanowił zaoferować graczom poker i blackjack, jednak nie są to zwykłe karcianki, a bardziej zakłady na gry karciane. Gdzie jest różnica? Tutaj gracz nie bierze czynnego udziału w rozgrywce, a jedynie obstawia jej przebieg. Jest to jednak nie mniej emocjonujące. Do tego w tych zakładach możemy natknąć się na bardzo wysokie kursy, które prowadzą to ciekawych wygranych. Gry w tej zakładce toczone są bardzo płynnie i szybko, więc mamy możliwość wielokrotnego obstawiania w bardzo krótkim odstępie czasu. Co więcej gry karciane dostępne są przez całą dobę, więc niezależnie od pory dnia będziemy mogli obstawiać.

Czy warto grać u bukmachera Fuksiarz?

Jeśli szukasz bukmachera, który zaproponuje Ci coś oryginalnego, czego nie znajdziesz u konkurencji, Fuksiarz jest idealnym miejscem dla Ciebie. Ciekawy bonus powitalny i interesujące promocje powodują, że gracze chętnie rozpoczynają grę w Fuksiarzu i zostają na dłużej. Korzystne warunki kursowe i szeroka oferta zdarzeń tylko działają na korzyść nowego buka. Interesująco wygląda przede wszystkim cashback bez końca oraz early payout, które zachęcą typerów do skorzystania z usług Fuksiarza. Odpowiadając więc na pytanie, zdecydowanie warto grać w Fuksiarz.pl.

Czy zakład bez ryzyka obejmuje tylko pierwszy zakład?

Tak. Jeśli postawisz swój pierwszy zakład i okaże się on przegrany, otrzymujesz zwrot od Fuksiarza. Przy wygranej pieniądze należą do Ciebie.

Ile wynosi cashback w Fuksiarzu?

Fuksiarz proponuje zwrot w wysokości 500 złotych za pierwszy przegrany zakład. Cashback u tego bukmachera to 50% postawionej kwoty.

Ile mam czasu na obrócenie zwróconymi środkami?

W Fuksiarzu nie musisz dodatkowo obracać zwróconą kwotą. Możesz ją od razu wypłacić na swoje konto.

Czy są jakieś specjalne wymagania co do cashbacku?

Musisz jedynie zagrać zakład za minimum 20 PLN, a na kuponie muszą znajdować się minimum 2 zdarzenia z kursami 1,20. Cashback w Fuksiarzu jest zwolniony z wymagań obrotowych.

Jakie opinie wśród graczy zbiera bukmacher Fuksiarz?

Warto sprawdzić jakie ma Fuksiarz opinie na stronie bukmacher-legalny.pl

Dodaj komentarz