Zakład bez ryzyka w Fuksiarzu, czyli najlepszy cashback

oferta-fuksiarz

Bukmacherzy prześcigają się w oferowaniu bonusów powitalnych dla graczy. Kto zaproponuje ciekawszy bonus, przyciągnie nowego klienta. Zrozumiałe więc, że operatorzy starają się ze sobą konkurować. Z ciekawą propozycją wyszedł nowy bukmacher na rynku, czyli Fuksiarz. Jego zakład bez ryzyka zdecydowanie przebija pozostałe oferty na rynku i nie chodzi tu o kwotę. Wprowadzono ciekawe urozmaicenie, które ułatwi graczom grę w zakładach bukmacherskich. Zresztą spójrzcie sami.

Bonus bez depozytu

Fuksiarz oprócz bonusu zależnego od wpłaty postanowił powitać swoich graczy w sposób szczególny. Bonusem bez depozytu jest u tego bukmachera cashback, czyli tzw. zakład bez ryzyka. Daje on pewność, że nawet w przypadku przegranego zakładu i źle wytypowanego zdarzenia stawka kuponu do nas wróci. Maksymalna kwota, którą zwraca Fuksiarz to 100 złotych. Jest to jeden z ulubionych bonusów w środowisku graczy i interesują się nim nie tylko nowi typerzy, ale też starzy wyjadacze. Im wszystkim z pewnością przypadnie do gustu zakład bez ryzyka w wersji Fuksiarza.

fuksiarz-oferta

Cashback Fuksiarza na start

Zakład bez ryzyka w Fuksiarzu pozwala na nieprzejmowanie się przegranym kuponem. Ma to zachęcić nowych graczy do założenia konta u bukmachera, jednak kluczowa jest tutaj wyjątkowość tego bonusu. Cashbacki konkurencji obejmują pierwsze zakłady wniesione za określoną kwotę. Jeśli zakład okaże się wygrany, zgarniasz pieniądze i są Twoje. Jeśli przegrywasz, otrzymujesz zwrot na konto. W Fuksiarzu nawet jeśli uda Ci się wygrać, zakład bez ryzyka nie przepada. Po prostu przechodzi on na następny zakład i będzie obowiązywał do momentu aż nie przegrasz jakiegoś zakładu. Jest to znaczne ulepszenie, patrząc na oferty konkurentów, więc notowania oferty Fuksiarza od razu poszły w górę.

Jak działa zakład bez ryzyka w Fuksiarzu?

Przede wszystkim do odbioru promocji powitalnej bukmacher Fuksiarz nie wymaga podania kodu bonusowego Fuksiarz. Cashback Fuksiarza jest inny od pozostałych bukmacherów. Obejmuje on pierwszy nietrafiony typ, a nie pierwszy zakład ogółem. Dzięki temu możesz grać bez ryzyka do momentu pierwszej pomyłki. Kwota jaką zobowiązał się zwrócić graczom Fuksiarz to 100 złotych. Być może z czasem bukmacher ją zwiększy, ale na razie wolał się skupić na zaproponowaniu czegoś oryginalnego typerom niż po prostu rzucenie wyższej kwoty od konkurencji. Podsumowując, w przypadku pierwszego przegranego zakładu 100 złotych wróci na Twoje konto bonusowe i będziesz mógł je odzyskać. Pod warunkiem, że zagrasz kupon z co najmniej dwoma zdarzeniami. Minimalny kurs jednego zdarzenia to 1.45, więc wymagania nie są szczególnie wygórowane. Po otrzymaniu cashbacku masz 30 dni na obrócenie zwróconej kwoty. To dużo czasu, więc spokojnie każdy powinien zdążyć.

Jak otrzymać zakład bez ryzyka Fuksiarza?

Po pierwsze musisz założyć konto na Fuksiarzu. Wejdź na stronę fuksiarz.pl i zarejestruj się. U tego bukmachera nie potrwa to długo, więc szybko przejdziesz przez proces rejestracyjny. To jednak konieczność, żebyś mógł przejść dalej. Po drugie musisz złożyć depozyt i postawić co najmniej 20 złotych na swój pierwszy zakład. Pamiętaj, aby kurs wynosił co najmniej 1.14, aby zakład kwalifikował się do warunków cashbacku. W momencie, gdy Twój zakład okaże się przegrany, Fuksiarz dokona zwrotu stawki na konto bonusowe. Nie możesz ich stamtąd bezpośrednio wypłacić, a spełnić konkretne warunki. Jeden raz zagrać za zwróconą kwotę kupon akumulowany z co najmniej dwoma zdarzeniami. Każde z nich musi mieć kurs minimum 1.45, a na obrót zwróconą stawką masz 30 dni od daty otrzymania środków z powrotem. 

Czy zakład bez ryzyka obejmuje tylko pierwszy zakład?

W Fuksiarzu nie tylko! Tutaj dopóki nie przegrasz swojego zakładu masz do dyspozycji cashback.

Ile wynosi cashback w Fuksiarzu?

Fuksiarz proponuje zwrot w wysokości 100 złotych za pierwszy przegrany zakład.

Ile mam czasu na obrócenie zwróconymi środkami?

Bukmacher daje 30 dni kalendarzowych na obrót cashbackiem.

Czy są jakieś specjalne wymagania co do obrotu?

Tak, należy zagrać kupon z co najmniej dwoma zdarzeniami. Kurs każdego z nich musi wynosić 1.45 lub więcej, żeby spełniać warunki bonusu.

Dodaj komentarz