40.000 zł do wygrania w Betclic!

betclic piłkarski jackpot

Ruszyła kolejna edycja Piłkarskiego Jackpota od Betclic (https://www.betclic.pl/promocja/jackpot-ch7708), z pulą 40.000 zł do zgarnięcia! W nowej edycji, gracze będą mieli okazję rozbić bank typując mecze 19. kolejki Serie A. Aby wziąć udział w promocji, postaw kupon składający się z 8 poniższych meczów Serie A:

AC Milan – Atalanta
Udinese – Inter
Fiorentina – Crotone
Juventus – Bologna
Genoa – Cagliari
Verona – Napoli
Lazio – Sassuolo
Parma – Sampdoria

W promocji biorą udział kupony z typami tylko przedmeczowymi 1 X 2 na powyższe mecze (bez podwójnej szansy), postawione za minimalną stawkę 10 zł, w okresie od 19.01. do 23.01. Gracze, którzy poprawnie wytypują wszystkie osiem spotkań, podzielą między siebie pulę 40.000 zł! Jeśli trafisz jako jedyny, to rozbijesz bank i zgarniesz całą wygraną! Pamiętaj, że jeśli poprawnie wytypujesz wszystkie spotkania, to oprócz puli jackpota i swojej wygranej, zgarniesz dodatkowe 20% dzięki Multi+! Natomiast jeśli ta sztuka nie uda się nikomu, to Betclic zwiększy pulę następnej edycji promocji i będzie to robił tak długo, aż ktoś nie rozbije banku! Możesz obstawić aż 5 kuponów kwalifikujących się do promocji!

Ponadto, jeśli uda Ci się poprawnie wytypować więcej zdarzeń na jednym kuponie niż Footrollowi to otrzymasz dodatkowe 10 zł bonusu od Betclic!

Kupon Footrolla:

Dodaj komentarz