Rusza nowa edycja Piłkarskiego Jackpota!

pilkarski jackpot

Rusza nowa edycja Piłkarskiego Jackpota z pulą 10.000 zł!!! Tym razem, gracze będą mieli okazję rozbić bank, typując mecze 7. kolejki Premier League. Aby wziąć udział w promocji, wytypuj 8 poniższych meczów Premier League:

  • Wolverhampton – Crystal Palace
  • Sheffield – Manchester City
  • Burnley – Chelsea
  • Liverpool – West Ham
  • Aston Villa – Southampton
  • Newcastle – Everton
  • Manchester Utd – Arsenal
  • Tottenham – Brighton

W promocji biorą udział kupony z typami tylko przedmeczowymi 1 X 2 na powyższe mecze (bez podwójnej szansy), postawione za minimalną stawkę 10 zł, w okresie od 27.10. do 30.10. Gracze, którzy poprawnie wytypują wszystkie osiem spotkań, podzielą między siebie pulę 10.000 zł! Jeśli trafisz jako jedyny, to rozbijesz bank i zgarniesz całą pulę! Pamiętaj, że jeśli poprawnie wytypujesz wszystkie spotkania, to oprócz puli jackpota i swojej wygranej, zgarniesz dodatkowe 25% dzięki Multi+! Natomiast jeśli ta sztuka nie uda się nikomu, to Betclic zwiększy pulę następnej edycji promocji i będzie to robił tak długo, aż ktoś nie rozbije banku! Każdy gracz może obstawić maksymalnie 5 kuponów kwalifikujących się do promocji!

Ponadto, jeśli uda Ci się poprawnie wytypować więcej zdarzeń na jednym kuponie niż Footrollowi to otrzymasz dodatkowe 10 zł bonusu od Betclic!

Kupon Footrolla:

BOOST od Betclic:

Już w najbliższą niedzielę o 17:30 w ramach rozgrywek Premier Leauge, Czerwone Diabły zmierzą się na Old Trafford z ekipą Kanonierów. Czy Mancherster Utd potwierdzi dobrą dyspozycję w meczu z Arsenalem? Betclic podnosi kurs na zwycięstwo Czerwonych Diabłów – było 2.05 à jest 2.50! Maksymalna stawka za jaką można zagrać to zdarzenie to 25 zł, ale można je łączyć z innymi zdarzeniami na kuponach AKO!

BOOST pojawi się w zakładce Super Kursy na stronie Betclic ok. godz. 14:00. Publikując informację o tej pormocji, użyjcie bardzo proszę tracking linka prowadzącego bezpośrednio do strony z podwyższonymi kursami – znajdziecie go w naszym panelu affiliacyjnym pod AD ID: 18365.

Dodaj komentarz