Gwarancja najwyższego kursu od TOTALbet

najwyższy-kurs-totalbet

TOTALbet uruchomił promocję „Gwarancja najwyższego kursu na polskie kluby w pucharach”. Jeśli gracz znajdzie wyższy kurs, może napisać do TOTALbet i podniosą go. Na podbicie fajny kurs na Legię, a dla szukających fuksa mega kurs na Piasta.

Lech, Piast, Legia – te polskie drużyny zaprezentują się w 3. rundzie eliminacji Ligi Europy. Bukmacher TOTALbet wspiera swoich i daje gwarancję najwyższego kursu na zwycięstwa polskich klubów w pucharach. Znajdziesz wyższy kurs? Daj znać, a TOTALbet podniesie poprzeczkę!

APOLLON LIMASSOL – LECH POZNAŃ

Jako pierwszy na boisko wybiegnie Lech, który w środę zagra na wyjeździe z Apollonem. Potencjał klubów jest podobny, a na korzyść Cypryjczyków przemawia własne boisko. Wierzysz, że Kolejorz da sobie radę? Obstaw jego wygraną po najwyższym kursie!

FC KOPENHAGA – PIAST GLIWICE

W czwartek o godz. 20:00 rozpocznie się mecz FC Kopenhaga – Piast Gliwice. Zdecydowanym faworytem są Duńczycy, ale Piast w poprzedniej rundzie utarł nosa rywalom z Austrii. Czy zaskoczy także tym razem? Kurs jest bardzo wysoki! 

totalbet-gwarancja-kursu

LEGIA WARSZAWA – DRITA GNJILANE

Czesław Michniewicz zadebiutuje w roli trenera Legii Warszawa w meczu z Dritą Gnjilane. W tym przypadku wyraźnym faworytem są mistrzowie Polski. TOTALbet nie waha się podnieść kursu na Legię do najwyższego poziomu! Kto skorzysta?

Warto pamiętać – przy trzech zdarzeniach z kursem min. 1.20 grasz BEZ PODATKU!

Dodaj komentarz