Promocje Fortuny na Puchar Polski

Bukmacher Fortuna jest oficjalnym partnerem rozgrywek o Puchar Polski. Nic więc dziwnego, że gdy nadchodzi termin meczów pucharowych, Fortuna uruchamia swoje promocje. Od początkowych faz mowa przede wszystkim o dwóch ofertach skierowanych do graczy. Jedna z nich jest lepiej znana graczom, zaś druga to absolutna nowość, której również warto się przyjrzeć.

Ekspert+ Fortuna Puchar Polski

Promocja o nazwie Ekspert+ jest doskonale znana graczom Fortuny. Puchar Polski rządzi się swoimi prawami, więc bukmacher zdecydował się zaproponować wspólną pulę nagród dla typerów, którzy poprawnie obstawią wybrane spotkania. Pula rozdzielana jest na wszystkich zwycięzców, którzy trafili każdy z meczów. Do tego dochodzi pokaźna wygrana z kuponu więc ostateczna kwota może być równa 25 000 złotych+ ewentualna wygrana. Które spotkania należy wytypować?

 • Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk
 • Górnik Zabrze – Radomiak Radom
 • Ślęza Wrocław – Chojniczanka Chojnice
 • Miedź Legnica – Odra Opole
 • Motor Lublin – Podbeskidzie Bielsko-Biała
 • Stal Rzeszów – Raków Częstochowa
 • Korona Kielce – Wisła Płock
 • Stal Mielec – Wisła Kraków
 • ŁKS Łódź – Cracovia
 • Śląsk Wrocław – Bruk Bet Termalica Nieciecza

Pamiętaj, że minimalna stawka kuponu biorącego udział w promocji to 5 PLN, a w konkursie mogą wziąć udział wyłącznie typy 1, X lub 2. Przy obstawianiu zakładów na piłkę nożną, warto również rozważyć promocję o nazwie Early Payout. Tę jednak możemy znaleźć wyłącznie u bukmachera Fuksiarz.

Puchar 1000 goli

Puchar Polski nieoficjalnie nazywany jest pucharem tysiąca drużyn. Wszystko z tego względu, że bierze w nim udział mnóstwo klubów, również tych malutkich i półzawodowych. W sezonie 2021/2022 Fortuna zaproponuje nam puchar 1000 goli, czyli promocję stanowiącą okazję właśnie dla tych małych klubów. W każdej rundzie będzie wybierany jej Czarny Koń, którego każda zdobycz bramkowa będzie oznaczała 1000 złotych do budżetu. To piłkarscy sympatycy zdecydują, w jaki sposób zostanie wydana i na co przeznaczona uzbierana kwota.

Polscy kibice od 21 września 2021 roku będą znów mogli się emocjonować kolejną edycją Pucharu Polski. Do tego będą mieć na nią większy wpływ, a konkretnie na akcję promowaną przez Fortunę. Bukmacher wyznaczy słabsze ekipy na podstawie swoich kursów, a zespoły niżej notowane, zdobywające gole w swoich meczach, będą mogły zwiększyć budżet ustalony przez PZPN. 1000 PLN za każdą bramkę strzeloną przez klub mający mniejszą szansę na zwycięstwo. Patrząc na to, że w tych rozgrywkach jesteśmy świadkami wielu wyrównanych starć, końcowa kwota może się okazać naprawdę spora.

 • Każdy gol strzelony przez Czarnego Konia w meczu Fortuna Pucharu Polski to 1000 złotych do budżetu konkursu.
 • Teoretycznie słabszy zespół jest wybierany w każdym spotkaniu na PGE Narodowym w oparciu o kursy bukmacherskie Fortuny.
 • W każdej rundzie bukmacher Fortuna wybiera “mecz rundy”, w którym stawka za bramkę Czarnego Konia będzie zwielokrotniona.

Pomysłodawcy chcą, aby pieniądze zebrane w ramach całej akcji zostały przekazane tym, którzy najbardziej ich potrzebują. PZPN wraz z Fortuną przekażą zebrane środki finansowe klubom spoza szczebla centralnego, czyli na pewno nie trafią do zespołów Ekstraklasy, I ligi oraz II ligi. Przedstawiciele i prezesi drużyn mogą przedstawiać swoje pomysły i projekty w następujących kategoriach:

 • społeczno-kulturalnej
 • kibicowskiej
 • infrastrukturalnej

Z kolei kibice mogą wybierać najlepsze pomysły i na nie głosować na stronie www.puchar1000goli.pl. Najlepszy pomysł na zagospodarowanie środków zostanie zrealizowany!

Reportaże z życia drużyn

W celu przybliżenia kibicom klubów, które biorą udział w rozgrywkach Pucharu Polski zorganizowano również serię reportaży. Jej nazwa będzie brzmieć “Święto Pucharu”, a autorem został Mateusz Święcicki, który komentuje mecze w Eleven Sports. Uchodzi za eksperta od Serie A, ale zna się wybitnie na przeprowadzaniu reportaży. Filmy dotyczące życia Gerda Mullera, Filipe Luisa, Roberto Baggio i Paulo Dybali wyszły spod jego ręki, a na koncie ma również wiele innych ciekawych dzieł i interesujących wywiadów. Warto więc śledzić jego poczynania na wyżej wymienionej stronie, bo już w pierwszym odcinku będziemy mogli obejrzeć reportaż o Wieczystej Kraków, która może napsuć krwi wielu klubom z wyższych lig.

Dodaj komentarz