Early Payout. Nowość na rynku bukmacherskim w Fuksiarz.pl

Na polski rynek bukmacherski wkracza Fuksiarz z oryginalną promocją Early Payout. Oferty bukmacherów często różnią się między sobą tylko detalami. Poza bonusami powitalnymi trudno znaleźć elementy, którymi zauważalnie by się od siebie różnili. Część oferuje zakłady bez ryzyka, podczas gdy inni stawiają na bonusy od depozytu. Jeden bukmacher proponuje grę bez podatku, a inny regularne darmowe zakłady. Nie można było jednak wskazać jednej promocji, która pojawiałaby się tylko u jednego operatora i nigdzie indziej nie byłoby niczego podobnego. Teraz się to zmieni.

Co to jest Early Payout?

Early Payout to nowoczesna funkcja, którą na polskim rynku bukmacherskim oferuje wyłącznie bukmacher Fuksiarz. Jako nowy podmiot w branży chce się wyróżnić na tle konkurentów i opcja Early Payout zdecydowanie może w tym pomóc. Gracze mogą znać podobną opcję o nazwie „cashout” jednak w tym przypadku mamy do czynienia z czymś zupełnie innym. Funkcja Early Payout pozwala na szybszą i pewniejszą wygraną przy obstawianiu zakładów na zwycięstwo w piłce nożnej. W momencie gdy obstawiona przez nas drużyna obejmuje dwubramkowe prowadzenie, Fuksiarz automatycznie uznaje taki zakład za wygrany. Wystarczy założyć konto i aktywować kod promocyjny Fuksiarz, żeby móc skorzystać z Early Payout.

early-payout-fuksiarz

Early Payout – jak działa?

Jeśli wciąż zastanawiasz się jak działa funkcja Early Payout, poniżej znajdziesz konkretne przykłady. Dotyczy ona jednak wyłącznie zakładów związanych ze zwycięzcą meczu piłkarskiego. Chodzi tu oczywiście o podstawowy rodzaj zakładu, czyli 1X2. Obstawiając wygraną gospodarzy i widząc, jak strzelają gola na 2:0, nie musisz się dłużej przejmować końcowym rezultatem spotkania. Fuksiarz w momencie gdy padła druga bramka rozliczył Twój zakład jako zwycięstwo gospodarzy. Choćby był to dopiero początek meczu, resztę spotkania możesz obejrzeć absolutnie bez żadnego stresu. Nawet jeśli goście wyrównają lub nawet uda im się wygrać, Ty już nie musisz się przejmować. To ciekawe urozmaicenie zakładów, co na pewno działa na korzyść Fuksiarza.

Przykłady Early Payout

Najłatwiej wyjaśnić nowe pojęcia na konkretnych przykładach. Dlatego też przedstawimy hipotetyczne sytuacje zakładów, które mogłyby mieć miejsce, aby jak najlepiej objaśnić funkcjonowanie Early Payout. Rozdzieliliśmy dwie sytuacje, żeby nie pozostawić graczom żadnych wątpliwości.

fuksiarz oferta

Zakład pojedynczy

Najprostsza sytuacja, ponieważ bierzemy pod uwagę jeden mecz. Przyjmijmy, że Real Madryt gra z FC Barceloną u siebie, a gracz postawił na wygraną gospodarzy. Pod koniec pierwszej połowy Real obejmuje prowadzenie 1:0, a na początku drugiej odsłony zdobywa gola na 2:0. W tym momencie Fuksiarz przyjmuje zwycięstwo Realu za wynik końcowy i rozlicza zakład wniesiony przed meczem jako wygrany. Nawet jeżeli Barcelona doprowadzi przed końcowym gwizdkiem do remisu, wynik rozliczenia pozostaje niezmienny.

Kupon AKO

Zakłady kombinowane charakteryzują się tym, że muszą wszystkie zostać wytypowane poprawnie, jeśli liczymy na odbiór wygranej. Różnica polega na tym, że gdy powyższy przykład zostanie zawarty na kuponie AKO, nie możemy od razu odebrać wygranej. Ten konkretny zakład zostanie potraktowany jako wygrany, ale żeby móc wypłacić pieniądze, należy trafić jeszcze pozostałe. Early Payout to ciekawa opcja, z której typerzy chętnie skorzystają, gdyż daje im większe szanse na wygraną w zakładach bukmacherskich.

Czym jest Early Payout?

Early Payout to opcja wypłaty wygranej przy dwóch bramkach przewagi jednej z drużyn. Dotyczy ona zakładów na zwycięstwo w piłce nożnej.

Którzy bukmacherzy oferują Early Payout?

Wyłącznie bukmacher Fuksiarz posiada w swojej ofercie Early Payout. Jest to jedyny bukmacher, który proponuje tę opcję swoim graczom.

Co jeśli ostatecznie mój typ będzie nietrafiony?

Jeżeli drużyna którą obstawiłeś prowadzi dwoma golami, ale ostatecznie nie wygrywa spotkania, nie ma to wpływu na końcowe rozliczenie zakładu.

Kiedy bukmacher rozlicza zakład jako wygrany?

W momencie osiągnięcia przez daną drużynę dwubramkowego prowadzenia. Wtedy Fuksiarz uznaje taki zakład za wygrany przez gracza.

Dodaj komentarz