100% wyższe wygrane w Betclic! Promocje na weekend

betclic promocje

Choose your BOOST

Już jutro El Clasico – starcie Barcelony z Realem Madryt! Z tej okazji Betclic przygotował nową promocję dla swoich graczy: https://www.betclic.pl/promocja/chooseyourboost-ch7615! Weź udział w akcji, klikając „DOŁĄCZ” znajdujace się pod grafiką promocji i sam zdecyduj o ile chcesz powiększyć wygraną! Zagraj kupon pojedynczy (przedmeczowy lub na żywo) za min. 20 zł na mecz FC Barcelona – Real Madryt. Betclic zwiększy Twoją wygraną w formie bonusu w zależności od kursu Twojego kuponu, zgodnie z poniższą tabelą:

  • Kurs zakładu pomiędzy 2.00, a 2.50 = +25% do wygranej
  • Kurs zakładu pomiędzy 2.51 a 3.50 = +50% do wygranej
  • Kurs zakładu równy lub wyższy 3.51 = +100% do wygranej
betclic promocja

Maksymalna kwota bonusu, którą można zgarnąć to 100 zł! Jeśli gracz postawi więcej niż 1 zwycięski kupon, kwalifikujący się do promocji, Betclic zaliczy ten z najwyższym kursem. Bonusy zostaną wypłacone 26.10.

BOOST od Betclic

W najbliższą niedzielę Arsenal podejmie na swoim stadionie ekipę Lisów – Leicester City, w meczu o tzw. 6 punktów. Czy Arsenal zdoła pokonać swojego sąsiada w ligowej tabeli? Betclic podnosi kurs na zwycięstwo Kanonierów – było 1.95 à jest 2.50! Maksymalna stawka za jaką można zagrać to zdarzenie to 25 zł, ale można je łączyć z innymi zdarzeniami na kuponach AKO!

Dodaj komentarz