35.000 zł do wygrania w Betclic!

pilkarski jackpot

Ruszyła kolejna edycja Piłkarskiego Jackpota od Betclic, z pulą 35.000 zł do zgarnięcia! W nowej edycji, gracze będą mieli okazję rozbić bank typując mecze 18. kolejki Serie A.

Aby wziąć udział w promocji, kliknij „DOŁĄCZ” znajdujące się pod grafiką promocji i postaw kupon składający się z 8 poniższych meczów Serie A:

Bologna – Verona
Torino – Spezia
Sampdoria – Udinese
Napoli – Fiorentina
Crotone – Benevento
Sassuolo – Parma
Atalanta – Genoa
Inter – Juventus

W promocji biorą udział kupony z typami tylko przedmeczowymi 1 X 2 na powyższe mecze (bez podwójnej szansy), postawione za minimalną stawkę 10 zł, w okresie od 11.01. do 16.01. Gracze, którzy poprawnie wytypują wszystkie osiem spotkań, podzielą między siebie pulę 35.000 zł! Jeśli trafisz jako jedyny, to rozbijesz bank i zgarniesz całą wygraną! Pamiętaj, że jeśli poprawnie wytypujesz wszystkie spotkania, to oprócz puli jackpota i swojej wygranej, zgarniesz dodatkowe 20% dzięki Multi+! Natomiast jeśli ta sztuka nie uda się nikomu, to Betclic zwiększy pulę następnej edycji promocji i będzie to robił tak długo, aż ktoś nie rozbije banku! Możesz obstawić aż 5 kuponów kwalifikujących się do promocji!

Ponadto, jeśli uda Ci się poprawnie wytypować więcej zdarzeń na jednym kuponie niż Footrollowi to otrzymasz dodatkowe 10 zł bonusu od Betclic!

Kupon Footrolla:

Dodaj komentarz